KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122058
nr 1412 2058
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Färgstark harmoni", Monogramsignerad. Olja på duk, 64x49, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:16:02
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg